از تخفیف ها باخبر شو، بلیت طلایی بگیر!

باخبر شو بلیت طلایی بگیر

تا ارسال مجدد کد

از تخفیف ها باخبر شو، بلیت طلایی بگیر!

با پر کردن یکی از اطلاعات زیر، امتیازهایی که جمع کرده اید را مشاهده کنید ...

باخبر شو بلیت طلایی بگیر


شما یک قدم از دیگران جلوتر هستید ...

حراجمعه ۲و۳ آذر بزرگ ترین حراج سال در بامیلو

بلیت طلایی

با ثبت نام ۵ تا از دوستات از طریق لینک زیر بلیت طلایی بگیر:

کپی کردن!

۵۰هزار تومان کد تخفیف

۵۰ هزار تومان کد تخفیف اپلیکیشن برای خریدهای بیش از ۳۰۰ هزار تومان

اطلاع‌رسانی از تخفیف‌ها

اطلاع رسانی زمان شروع کالاها با تخفیفهای بسیار ویژه

حراج جمعه ۲ آذر تا یلدا!

پیشنهادهای ویژه حراج جمعه ۲ آذر تا یلدا

نمونه‌ای از تخفیف‌های بسیار ویژه

تخفیف‌های بسیار ویژه، هر یک ساعت یکبار!

حراجمعه ۲و۳ آذر

گاهی اوقات و معمولا یک بار در سال، فروشندگان کالاهای خود را با تخفیفی استثنایی به فروش می‌رسانند. این کار مزایای بسیاری هم برای فروشندگان و هم برای خریداران دارد و در واقع موقعیتی برد-برد است. چهار سال پیش، فروشگاه اینترنتی بامیلو برای نخستین بار چنین حراج بزرگی را در ایران برگزار کرد. امسال هم همانند سال‌های گذشته، این رویداد هیجان‌انگیز یعنی حراجمعه ۲و۳ آذر در بامیلو برگزار خواهد شد.

حراج بزرگ صدها هزار کالا در بامیلو

جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ گوش به زنگ باشید. روزی پر از تخفیف‌های ویژه و کالاهای ویژه‌تر در راه است. در بزرگ ترین کمپین سال در بامیلو، از ساعت ۱۲ نیمه شب پنج‌شنبه وب‌سایت بامیلو را چک کنید؛ با کالاهای با تخفیف بسیار ویژه شما را غافلگیر خواهیم کرد. حراج جمعه ۲ آذر۹۷ با همراهی ایرانسل، پات و باشگاه مشتریان بانک ملت برگزار می‌شود. نوشیدنی انرژی‌زای لایف و یکتانت نیز در کنار ما هستند تا حراجمعه ۲و۳ آذر ۹۷ بهتر از هر سال باشد.

کالا با تخفیف بسیار ویژه

در حراج های بزرگ برخی کالاهای پرطرفدار مانند تلویزیون با تخفیفی ویژه به فروش می‌رسند. تخفیفی که برای بعضی از کالاها در نظر گرفته می‌شود، حتی تا ۸۵ درصد هم می‌رسد. به این دسته از کالاها، دور باستر (Door Buster) یا کالا با تخفیف بسیار ویژه می‌گویند. برای خرید این دسته از کالاها باید سریع و فرز باشید؛ زیرا موجودی آن ها به سرعت تمام می‌شود.

جعبه تخفیف حراجمعه ۲و۳ آذر

جعبه تخفیف حراج بزرگ بامیلو قسمتی در صفحه اصلی حراجمعه ۲و۳ آذر بامیلو است که ۵ کالا از هر دسته‌بندی و با تخفیفی استثنایی در آن قرار می‌گیرد. شما یک ساعت فرصت دارید که این کالاها را خریداری و جمعه‌ای پر تخفیف را تجربه کنید.

تخفیف بیشتر

شاخصه‌ی اصلی حراج بزرگ بامیلو، تخفیف‌های فراوان و استثنایی است. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید حتی تخفیف‌های بیشتری هم بگیرید؟ اپلیکیشن بامیلو را نصب کنید و خریدی راحت را تجربه کنید. نه تنها در اپلیکیشن تعدادی پیشنهاد ویژه ارائه می‌شود؛ بلکه می‌توانید با استفاده از کدهای تخفیف خرید راحت‌تری داشته باشید. علاوه بر این، شانس دریافت بلیت طلایی را از دست ندهید. می‌خواهید در نبرد حراجمعه ۲و۳ آذر از دیگران جلوتر باشید؟ به صفحه اصلی حراجمعه ۲و۳ آذر بروید، ثبت نام کنید و بلیت طلایی را به دست بیاورید.

ارسال رایگان

خرید از فروشگاه اینترنتی بامیلو در حراجمعه ۲و۳ آذر مزایای بسیاری دارد. خریدهای بیش از ۷۵ هزار تومان به صورت رایگان ارسال می‌شود. بسته به کالایی که سفارش داده‌اید، تا ۳۰ روز می‌توانید از ضمانت بازگشت کالا استفاده کنید. تیم پشتیبانی بامیلو با ارائه خدمات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته همراه شما است.