• 0
  • :
  • 00
  • :
  • 00
  • :
  • 00
  • روز
  • ساعت
  • دقیقه
  • ثانیه

مانده تا

حراجمعه

باخبر شو بلیت طلایی بگیر

از تخفیف‌ها باخبر شو، بلیت طلایی بگیر!

تا ارسال مجدد کد

با پر کردن یکی از اطلاعات زیر، امتیازهایی که جمع کرده اید را مشاهده کنید ...

شما یک قدم از دیگران جلوتر هستید ...

حراجمعه ۲و۳ آذر بزرگ ترین حراج سال در بامیلو

با ثبت نام ۵ تا از دوستات از طریق لینک زیر بلیت طلایی بگیر:

کپی کردن!

مزیت‌های بلیت طلایی

۵۰هزار تومان کد تخفیف

۵۰ هزار تومان کد تخفیف اپلیکیشن برای خریدهای بیش از ۳۰۰ هزار تومان

اطلاع‌رسانی از تخفیف‌ها

اطلاع رسانی زمان شروع کالاها با تخفیفهای بسیار ویژه

حراج جمعه ۲ آذر تا یلدا!

پیشنهادهای ویژه حراج جمعه ۲ آذر تا یلدا

نمونه‌ای از تخفیف‌های بسیار ویژه

تخفیف‌های بسیار ویژه، هر یک ساعت یکبار!

62 %

عطر زنانه Alien 90ml

9,000,000

3,540,000 ریال

95 %

بلوز پنبه ای H&M

1,850,000

99,000 ریال

19 %

فقط در اپلیکیشن

فقط در اپلیکیشن

تلویزیون سامسونگ 43NU7900

43,000,000

34,990,000 ریال

61 %

برنج هاشمی 4.5 کیلوگرمی

900,000

350,000 ریال

69 %

فقط در اپلیکیشن

فقط در اپلیکیشن

دریل و پیچگوشتی شارژی NEK

8,100,000

2,490,000 ریال


حراجمعه ۲و۳ آذر

گاهی اوقات و معمولا یک بار در سال، فروشندگان کالاهای خود را با تخفیفی استثنایی به فروش می‌رسانند. این کار مزایای بسیاری هم برای فروشندگان و هم برای خریداران دارد و در واقع موقعیتی برد-برد است. چهار سال پیش، فروشگاه اینترنتی بامیلو برای نخستین بار چنین حراج بزرگی را در ایران برگزار کرد. امسال هم همانند سال‌های گذشته، این رویداد هیجان‌انگیز یعنی حراجمعه ۲و۳ آذر در بامیلو برگزار خواهد شد.

حراج بزرگ صدها هزار کالا در بامیلو

جمعه ۲ آذر ۱۳۹۷ گوش به زنگ باشید. روزی پر از تخفیف‌های ویژه و کالاهای ویژه‌تر در راه است. در بزرگ ترین کمپین سال در بامیلو، از ساعت ۱۲ نیمه شب پنج‌شنبه وب‌سایت بامیلو را چک کنید؛ با کالاهای با تخفیف بسیار ویژه شما را غافلگیر خواهیم کرد. حراج جمعه ۲ آذر۹۷ با همراهی ایرانسل، پات و باشگاه مشتریان بانک ملت برگزار می‌شود. نوشیدنی انرژی‌زای هپی لایف و یکتانت نیز در کنار ما هستند تا حراجمعه ۲و۳ آذر ۹۷ بهتر از هر سال باشد.

کالا با تخفیف بسیار ویژه

در حراج های بزرگ برخی کالاهای پرطرفدار مانند تلویزیون با تخفیفی ویژه به فروش می‌رسند. تخفیفی که برای بعضی از کالاها در نظر گرفته می‌شود، حتی تا ۸۵ درصد هم می‌رسد. به این دسته از کالاها، دور باستر (Door Buster) یا کالا با تخفیف بسیار ویژه می‌گویند. برای خرید این دسته از کالاها باید سریع و فرز باشید؛ زیرا موجودی آن ها به سرعت تمام می‌شود.

جعبه تخفیف حراجمعه ۲و۳ آذر

جعبه تخفیف حراج بزرگ بامیلو قسمتی در صفحه اصلی حراجمعه ۲و۳ آذر بامیلو است که ۵ کالا از هر دسته‌بندی و با تخفیفی استثنایی در آن قرار می‌گیرد. شما یک ساعت فرصت دارید که این کالاها را خریداری و جمعه‌ای پر تخفیف را تجربه کنید.

تخفیف بیشتر

شاخصه‌ی اصلی حراج بزرگ بامیلو، تخفیف‌های فراوان و استثنایی است. اما آیا می‌دانستید که می‌توانید حتی تخفیف‌های بیشتری هم بگیرید؟ اپلیکیشن بامیلو را نصب کنید و خریدی راحت را تجربه کنید. نه تنها در اپلیکیشن تعدادی پیشنهاد ویژه ارائه می‌شود؛ بلکه می‌توانید با استفاده از کدهای تخفیف خرید راحت‌تری داشته باشید. علاوه بر این، شانس دریافت بلیت طلایی را از دست ندهید. می‌خواهید در نبرد حراجمعه ۲و۳ آذر از دیگران جلوتر باشید؟ به صفحه اصلی حراجمعه ۲و۳ آذر بروید، ثبت نام کنید و بلیت طلایی را به دست بیاورید.

ارسال رایگان

خرید از فروشگاه اینترنتی بامیلو در حراجمعه ۲و۳ آذر مزایای بسیاری دارد. خریدهای بیش از ۷۵ هزار تومان به صورت رایگان ارسال می‌شود. بسته به کالایی که سفارش داده‌اید، تا ۳۰ روز می‌توانید از ضمانت بازگشت کالا استفاده کنید. تیم پشتیبانی بامیلو با ارائه خدمات ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته همراه شما است.