فروش عمده و سازمانی

فرم زیر را پر کنید

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
متاسفانه اطلاعات کامل یا صحیح نیست
خطایی رخ داده، لطفا دوباره تلاش کنید.
register

محصولات پیشنهادی بامیلو برای خرید عمده و سازمانی

شرایط فروش عمده و سازمانی

انواع مختلف خرید سازمانی(عمده) از بامیلو به چه صورت می باشد؟
خرید عمده از بامیلو به طور کلی به دو دسته تقسیم میگردد :
  • خرید عمده از کالاهای موجود در وبسایت بامیلو؛ که ضمن ثبت لینک کالای مورد نظر، تعداد درخواستی و سایر شرایط مد نظر و پس از اطلاع رسانی شرایط از طریق بامیلو و توافق نهایی صورت خواهد پذیرفت.
  • خرید عمده کالاهایی که در وبسایت بامیلو موجود نمی باشند؛ درخواست خرید این نوع کالاها نیز از طریق ثبت مدل و جزییات محصول، لینک و سایر اطلاعات مورد نظر اطلاع رسانی خواهد گردید و متعاقب آن تیم تامین بامیلو تلاش خواهد کرد تا در اولین فرصت، شرایط خرید کالای مد نظر(قیمت، شرایط تحویل و...) را به اطلاع فرد درخواست دهنده برساند.
ثبت سفارش خرید کالا به صورت عمده از چه طریقی امکان پذیر می باشد؟
کلیه درخواست های خرید عمده کالا از طریق همین صفحه و ضمن ثبت کامل مشخصات کالا و سایر شرایط درخواستی صورت خواهد پذیرفت. پس از ثبت موفقیت آمیز درخواست، ایمیلی شامل اطلاعات ثبت شده به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید.
پس از ثبت درخواست در صفحه خرید سازمانی چگونه درخواست خود را پیگیری نمایم؟
پس از ثبت درخواست، همکاران بخش فروش سازمانی بامیلو، نهایتا ظرف 48 ساعت کاری به درخواست ها پاسخ خواهند داد. در صورت تایید شفاهی، به منظور نهایی شدن سفارش، پیش فاکتوری از جانب بامیلو ارائه خواهد گردید و پس از تایید توسط خریدار، زمان ثبت سفارش از طریق وبسایت بامیلو با شرایط خاص خرید عمده به اطلاع خریدار خواهد رسید.
شرایط و نحوه پرداخت خریدهای عمده به چه صورت خواهد بود؟
نحوه تسویه حساب خرید های عمده به دو صورت پرداخت آنلاین و یا واریز به حساب بامیلو خواهد بود. در صورت انتخاب گزینه واریز به حساب، لازم است پیش از ارسال کالا، واریز وجه صورت پذیرد و شماره پیگیری آن از طریق ارتباط با تیم فروش سازمانی اطلاع رسانی گردد.
امکان ارائه فاکتور رسمی جهت سفارشات عمده وجود دارد؟
بله، در صورت درخواست فاکتور رسمی، لازم است مورد در قسمت توضیحات، در صفحه درخواست خرید سازمانی اطلاع رسانی گردد.
نحوه ارسال محموله خرید و هزینه های مقتضی به چه صورت خواهد بود ؟
با توجه به شرایط خاص خرید های سازمانی، شرایط و زمان تحویل سفارش حتما پیش از ارسال به تایید شخص سفارش دهنده خواهد رسید؛ همچنین هزینه ارسال خرید های سازمانی در صورت تایید عمده بودن سفارش توسط بامیلو، رایگان می باشد.
شرایط عودت کالاهای خریداری شده به چه صورت خواهد بود؟
امکان بازگشت کالا برای سفارشات عمده وجود ندارد و تنها در صورت معیوب بودن کالاهای تحویلی، لازم است مورد ظرف 24 ساعت به بخش خدمات مشتریان بامیلو اطلاع رسانی گردد تا پس از آن متعاقب فرایند های مربوطه، کالاهای معیوب با کالاهای سالم تعویض گردند.