جمعه به خرید می گذرد ! با حراجمعه بامیلو

جمعه به خرید می گذرد ! می توانید با کمپین جمعه به خرید بامیلو، همزمان با تمام دنیا در کمپین بزرگ خرید با تخفیف های باور نکردنی جمعه سیاه همراه باشید و خرید کنید. بامیلو امسال نیز همانند سه سال گذشته، به عنوان تنها فروشگاه اینترنتی بزرگ در ایران حراجمعه - بلک فرایدی را برگزار می کند و به تمام مشتریان خود این امکان را می دهد تا جمعه خود را به خرید بگذرانند و در جمعه به خرید همراه بامیلو باشند.

جمعه به خرید بامیلو به یاد ماندنی خواهد شد

تب جمعه به خرید امروزه به سرتاسر دنیا راه یافته است. شاید عبارت «بلک» به معنای سیاه چندان خوشایند نباشد. اما با بومی سازی های انجام شده، می دانیم جمعه به خرید یا همان حراجمعه در بامیلو، به معنای یک روز پرمنفعت خرید و یک حراجی بزرگ است.

سومین جمعه به خرید در ایران : حراجمعه 1396 بامیلو

پس از موفقیت های حراجمعه در دو سال پیشین، بامیلو به عنوان بنیان گذار جمعه به خرید در ایران، برای سومین سال متوالی اقدام به برگزاری حراجمعه نموده است. حراجمعه 96 در روز های سوم و چهارم آذر ماه اتفاق می افتد. حراجمعه امسال با حمایت ایرانسل و هم زمان با سایر کشور‌های جهان آغاز می شود. شرکت خدمات ارتباطاتی ایرانسل، بزرگترین اپراتور دیتای ایران، حامی اصلی حراجمعه 1396 خواهد بود. در کنار ایرانسل، اسنپ، اسنپ فود، اسکانو و پین تا پین نیز بامیلو را در این رویداد بزرگ همراهی می کنند. بدین ترتیب، ایرانیان برای سومین سال متوالی شانس شرکت در این رویداد جهانی و خریدن کالاهایی با تخفیف بسیار ویژه (Doorbusters) را به دست می آورند.