چرا جمعه باید خرید کنید؟

چرا جمعه باید خرید کنید؟ ✅ تخفیف بیشتر ✅ حراج بزرگ صدها هزار کالا ✅ ارسال رایگان

برای یک جمعه هیجان‌انگیز آماده شوید. بزرگترین در راه است... خانواده، دوستان و فالور‌های خود را دعوت کنید تا همگی در جمعه به خرید شگفت‌انگیز بامیلو شریک شوید. طیف وسیعی از انواع کالاها در دسته‌بندی‌های متنوع آماده شده است. تخفیفی که برای بعضی از کالاها در نظر گرفته می‌شود، حتی تا ۸۵ درصد هم می‌رسد.

چرا جمعه؟

فروشگاه اینترنتی بامیلو نخستین فروشگاهی بود که بلک فرایدی را در ایران برگزار کرد. حراجمعه یا بلک فرایدی، فرصتی استثنایی برای خرید کالاها با تخفیف ویژه است. بامیلو به‌ عنوان نخستین و برترین مارکت پلیس ایران، اولین بار بلک فرایدی را در ششم آذر سال ۱۳۹۴ در ایران بنیان نهاد. بامیلو این روز جهانی را با نام اصلی خود، یعنی بلک فرایدی برگزار کرد.

استقبال باورنکردنی مشتریان در سال ۱۳۹۴ باعث شد متخصصان و کارشناسان بامیلو برای تکرار این تخفیف استثنائی در سال ۱۳۹۵ از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی کنند. بامیلو تصمیم گرفت سال دوم این حراج استثنائی را به جای بلک فرایدی با نام بومی سازی شده یعنی «حراجمعه» به معنای حراج جمعه برگزار کند.

در این جمعه سریع باشید!

در این جمعه خیلی سریع باشید. شما یک هفته زمان برای استفاده از تخفیف‌های شگفت انگیز حراجمعه بامیلو را ندارید! پس فقط در این جمعه 2 آذر وقت دارید تا خرید خوبی را تجربه کنید. فراموش نکنید زمان و سرعت عمل حرف اول را می‌زند. همچنین در روزهای حراج بلک فرایدی تعداد کالاها محدود است و با توجه به تخفیقی که دارند خیلی زود تمام می‌شوند. بنابراین در این روزها شما وقت ندارید تا در سایت‌ها بگردید و ببینید کدام کالا بهتر است و کدام مدل مناسب‌تر است. باید از قبل آمادهٔ این روز مهم باشید.

دانلود اپلیکیشن بامیلو برای حراجمعه

شاخصه‌ی اصلی حراجمعه، تخفیف‌های فراوان و استثنایی است. اما هنور یک راه دیگر برای دریافت تخفیف‌های بیشتر وجود دارد! اپلیکیشن بامیلو را نصب کنید و خریدی راحت را تجربه کنید. نه تنها در اپلیکیشن بامیلو تعدادی پیشنهاد ویژه ارائه می‌شود؛ بلکه می‌توانید با استفاده از کدهای تخفیف خرید راحت‌تری داشته باشید. علاوه بر این، شانس دریافت بلیت طلایی حراجمعه را از دست ندهید. می‌خواهید در نبرد حراجمعه از دیگران جلوتر باشید؟ به صفحه اصلی حراجمعه بروید، ثبت نام کنید و بلیت طلایی را به دست بیاورید. یادتان باشد، جمعه را وقت دارید یک هفته نه.