با خرید هر یک از گوشی های موبایل اندرویدی، پک نرم افزاری سه ماهه پرادئو به عنوان هدیه برای شما ارسال خواهد شد.
برای این منظور در هنگام خرید موبایل های اندرویدی از لینک زیر، این پکیج نرم افزاری را به سبد خرید خود بیافزایید.

پرادئو نرم‌افزاری برای جلوگیری بدافزارها

طبیعی است با افزایش تکنولوژی راه‌ها سرقت و کلاه‌برداری نیز به‌روز شده و افراد سودجو نیز روش‌های خود را به‌روز کنند. در عصر کنونی بسیاری از ما تراکنش‌های بانکی، پرداخت قبوض، خرید شارژ و صدها کار بانکی و غیر بانکی خود را به‌واسطه تلفن همراه خود انجام می‌دهیم. اما سؤالی که همواره در ذهن کاربران وجود دارد این است که آیا استفاده از تلفن همراه برای انجام پرداخت‌ها و یا ذخیره‌سازی اطلاعات شخصی راه کاملاً ایمنی است یا خیر؟
جواب این سوال خیر است. امروزه تعداد برنامه نویسان روزبه‌روز افزایش پیداکرده و حفره‌های امنیتی جدیدی را در سیستم‌عامل‌های تلفن همراه پیدا می‌کنند. حفره‌هایی که در هر سیستم‌عاملی وجود داشته و همانند امنیت اماکنی همانند موزه‌ها و بانک‌ها هر مقدار هم که در طراحی آن وسواس به خرج دهند هیچ‌گاه به صد در صد نخواهد رسید. چراکه در نقطه مقابل ابزار سرقت و کلاه‌برداری نیز به‌روز می‌شود.
اینجاست که کارایی اپلیکیشنی به نام پرادئو مشخص می‌شود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

آنتی‌ویروس

بسیاری از کاربران تصور می‌کنند که اپلیکیشن‌های آنتی‌ویروس می‌توانند آن‌ها را از شر هکرها و برنامه نویسان سودجو نجات دهند اما هدف برنامه‌های آنتی‌ویروس چیز دیگری است. برنامه‌های آنتی‌ویروس باگ‌ها و مشکلات نرم‌افزاری که در سیستم‌عامل تلفن همراه شما وجود دارد را تشخیص داده و آن‌ها را از بین می‌برد. یعنی اگر برنامه‌نویسی قصد داشته باشد نرم‌افزاری را برای ذخیره تصاویر شخصی شما و یا اطلاعات حساب بانکی شما را داشته باشید آنتی‌ویروس یک‌قدم عقب‌تر بوده و پس از نصب برنامه آن را تشخیص خواهد داد علاوه بر این برنامه‌نویس می‌تواند نرم‌افزارهای آنتی‌ویروس را دور زده و برنامه خود را به‌گونه‌ای طراحی کند که برای اپلیکیشن آنتی‌ویروس قابل‌تشخیص نباشد.

دسترسی در اپلیکیشن های تلفن همراه را جدی بگیرید

اکثر ما وقتی به یک برنامه احساس نیاز می‌کنیم آن را در گوگل پلی استور و یا دیگر سرویس‌های عرضه نرم‌افزار جستجو کرده و بر روی سیستم‌عامل تلفن همراه خود نصب می‌کنیم. پس از نصب و اجرای برنامه عموماً تلفن همراه پیام اجازه یا اجازه‌هایی را ارسال می‌کند مبنی بر اینکه که آیا می‌خواهید دسترسی گالری تصاویر خود را به این برنامه بدهید یا خیر. همواره به یاد داشته باشید که آیا دسترسی‌هایی که در اختیار اپلیکیشن قرار می‌دهید با ماهیت آن همخوانی دارد یا خیر. برای مثال اگر یک برنامه ویرایش تصویر را نصب کردید و این برنامه درخواست دسترسی به لیست مخاطبین تلفن همراه شما را داشت، به‌سادگی آن را قبول نکرده و علت آن را جویا شوید.

اپلیکیشن پرادئو چیست و چگونه عمل می‌کند ؟

نحوه عملکرد برنامه Pradeo کاملاً متفاوت است. وظیفه این برنامه همانند آنتی‌ویروس‌ها پیدا کردن عیب‌های سیستمی نیست. برنامه Pradeo نحوه رفتار تک‌تک اپلیکیشن ها و بازی‌های نصب‌شده بر روی تلفن همراه شما را زیر نظر می‌گیرد، دسترسی‌های آن را کنترل کرده و در صورت مغایرت با نیازهای کاربر آن را یک تهدید تلقی می‌کند. نخست که Pradeo را نصب می‌کنید این برنامه تک‌تک اپلیکیشن های نصب شما بر روی گوشی شمارا تجزیه‌وتحلیل کرده و آن‌هایی که دسترسی‌های غیرمجاز داشته و یا از اطلاعات شخصی شما سوءاستفاده می‌کند را مشخص می‌کند. پس از اسکن اولیه دیگر گوشی شما از هرگونه تهدید پاک‌سازی‌شده و ازآن‌پس هنگام نصب یا به‌روزرسانی‌ها اپلیکیشن ها Pradeo وارد عمل شده و همان لحظه برنامه را تحت نظر قرار می‌دهد و در صورت مغایرت با ایمنی تلفن همراه شمارا آگاه خواهد کرد.
بدین ترتیب دیگر می‌توانید با خیالی راحت با تلفن همراه خودپرداخت‌های اینترنتی را انجام داده و دیگر نگران سرقت اطلاعات شخصی خود نباشید. Pradeo پس از چک کردن اپلیکیشن موردنظر، آن را به امان خدا رها نمی‌کند. با هر بار به‌روزرسانی Pradeo وارد عمل شده و رفتار اپلیکیشن ها را زیر نظر قرار می‌دهد تا به‌صورت مخفی از داده و اطلاعات شخصی شما استفاده نکند که از مهم‌ترین آن‌ها برای هریک از ما اطلاعات مالی است.

Pradeo آنتی‌ویروس نیست، Pradeo واکسن است

آنتی‌ویروس‌ها همانند آنتی‌بیوتیک بوده و پس‌ازاینکه تلفن همراه شما آلوده شد به پاک‌سازی آن کمک می‌کند. اما Pradeo همانند واکسن عمل می‌کند. این برنامه در همان ابتدا تک‌تک اپلیکیشن‌های شما، دسترسی آن‌ها، نوع اتصال آن‌ها به اینترنت و سرورهای ارتباطی آن‌ها را زیر نظر گرفته و از سرقت اطلاعات شخصی شما جلوگیری می‌کند. Pradeo نخستین نرم‌افزاری است که توانایی تجزیه‌وتحلیل رفتار هر اپلیکیشن را دارد. افتخارات

 • کسب جایزه محصول نوآورانه در نمایشگاه Digital Summit 2011
 • برنده رقابت خلاقانه‌ترین و کاربردی‌ترین اپلیکیشن در سازمان تحقیق و توسعه فرانسه در سال 2011
 • برنده رقابت Templin of the Senaten در سال 2012
 • برنده جایزه خلاقیت در فروم IT Inovation در سال 2014
 • برنده جایزه بین‌المللی Digital International Awards در سال 2014
 • برنده جایزه محصول قابل‌اطمینان از سوی سازمان حملات سایبری فرانسه در سال 2015
 • برنده جایزه بهترین موقعیت دستگاه‌های تلفن همراه از سوی سازمان Zephir در سال 2015
 • برنده جایزه French Tech Pass در سال 2015
 • کسب مقام اول رقابت ubi I/O به‌عنوان بهترین استارتاپ 10 هفته‌ای از سوی Silicon Valley در سال 2015
 • کسب عنوان نوآورانه‌ترین اپلیکیشن از سوی سازمان SME و فروم امنیت سایبری در سال 2015

شرکت‌هایی که به Pradeo اطمینان کرده و استفاده از آن را برای کارکنان خود اجباری کردند:

 • شرکت نام‌آشنای سامسونگ
 • پست فرانسه LA POSTE
 • شرکت مشاوره فناوری اطلاعات کاپژمینی Capgemini
 • شرکت تولیدات لوازم‌آرایشی بهداشتی YVES ROCHER
 • شرکت خدمات مالی و بانکداری فرانسوی سوسیته ژنرال (Societe Generale)
 • شرکت فناوری اطلاعات آتوس ATOS
 • شرکت داروسازی SANOFI
 • فروشگاه‌های زنجیره‌ای Galeries Lafayette
 • شرکت بیمه آکسا AXA

نحوه استفاده از Pradeo

استفاده از این اپلیکیشن نیز بسیار ساده است. ابتدا این نرم‌افزار را ازاینجا یا فروشگاه‌های عرضه برنامه معتبر نظیر گوگل Play Store دانلود و نصب کنید. پس از نصب برنامه و با خرید اکانت از فروشگاه اینترنتی بامیلو کد دریافتی را در داخل اپلیکیشن وارد کرده و به از آن استفاده کنید. شرایط فروش و قیمت اشتراک این اپلیکیشن نیز کاملاً در تصویر زیر آمده است.